Kamil Müller

Kamil Müller

Pasjonat i praktyk programu Training Within Industry i Lean Managemant

Bio

Wykłada na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu zagadnienia związane z programem TWI dla studentów studiów podyplomowych. Jest autorem i współautorem kilku pozycji literaturowych poświęconych programowi TWI.

Pełni funkcję konsultanta programu TWI w firmie LeanTrix, jak i Trenera prowadzącego wdrożenie programu TWI w 5 zakładach w Polsce w firmie z branży automotive. Do jego zadań́ w tej organizacji należy również̇ wsparcie we wdrożeniu TWI, fabryk poza granicami kraju między innymi w Czechach oraz Niemczech.
Był członkiem globalnego zespołu zajmującego się wdrożeniem systemu TPM – Autonomous Maintenance z wykorzystaniem podejścia programu TWI. Jego rolą w projekcie było wykonanie Instrukcji Pracy TWI dla operacji działań autonomicznej konserwacji w kilku zakładach z branży Automotive w Europie. Obecnie wraz z globalnym zespołem pracuje nad wdrożeniem metody TWI w procesach zautomatyzowanych.

Prywatnie zawodnik footballu amerykańskiego w drużynie Mistrza Polski oraz Mistrza Europy Panthers Wrocław, gdzie również̇ wdraża zasady programu TWI.