Artur Buła

Artur Buła

CEO BiModal Solutions

Bio

Ekspert w zakresie systemów EAM, od lat zajmujący się optymalizacją krytycznych procesów biznesowych. Platformy low-code i bimodalne podejście do wdrażania rozwiązań to jego niezawodna odpowiedź na rosnące potrzeby rynku.

Absolwent Wydziału Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Doświadczenie na stanowiskach Customer Director oraz Senior Project Manager zdobywał pracując w międzynarodowych środowiskach, m.in. w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych.

W USA współpracował z ponad 50 klientami, wdrażając rozwiązania biznesowe oparte na systemach ERP. W latach 2011-2012 zbudował dział zajmujący się systemami ERP w spółce IMI Critical Engineering (CCI). Od 2012 roku pracując w Polsce, z sukcesem wprowadził na nasz rynek bimodalną platformę Novacura Flow, wykorzystywaną do optymalizacji procesów krytycznych w utrzymaniu ruchu, serwisie, logistyce i produkcji. Stworzył firmę BiModal Solutions, która wspiera przedsiębiorstwa z sektora produkcyjnego, budując dedykowane rozwiązania planistyczne, oparte na nowoczesnych i innowacyjnych technologiach firmy Novacura i IBM.